Życzenia

Życzenia

k1.jpg

Rozpoczęcie sezonu grzewczego

Informujemy, że od dnia 17.09.2021 r. rozpocznie się dostawa ciepła do budynków przy ul. Witosa, Wieniawskiego 4-64, Zaręby 4-22 oraz Sikorskiego 125-139.

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy, a wizytę w urzędzie umawiaj na podatki.gov.pl

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy, a wizytę w urzędzie umawiaj na podatki.gov.pl

us

UWAGA

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem, Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Weronika” mając na uwadze dobro mieszkańców i pracowników Spółdzielni prosi o ograniczenie wizyt w biurze Spółdzielni. Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować do Spółdzielni telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Ponadto przy schodach prowadzących do biura Spółdzielni, na ścianie budynku obok tablicy informacyjnej oraz przy wejściu od strony rampy zostały umieszczone skrzynki, do której należy wrzucać korespondencję kierowaną do SM WERONIKA.

Zachęcamy do kontaktu email na adres: biuro@smweronika.pl.

Stan rozliczeń ze Spółdzielnią oraz wysokość opłat można sprawdzać  na stronie www.smweronika.pl w zakładce „System sald” – opcja dostępna po zalogowaniu. Instrukcję założenia konta zawiera dołączony plik.

Witamy w serwisie internetowym

Przedstawiamy serwis internetowy Spółdzielni Mieszkaniowej "WERONIKA" w ulepszonej wersji. Przy jego projektowaniu uwzględniono nowe technologie i obowiązujące standardy bezpieczeństwa oraz dostosowano do obsługi urządzeń mobilnych. Serwis został poszerzony o Blog i Strefę Spółdzielcy dostepną po zalogowaniu.

Zmienią się zasady dostępu do treści autoryzowanych (m.in do systemu sald). Po uzyskaniu danych w Spółdzielni można będzie samodzielnie założyć konto i uzyskać wgląd w dokumenty publikowane do wiadomości członków oraz do stanu rozliczeń ze Spółdzielnią.

Zapraszamy do rejestracji i odwiedzania naszej strony.


Aby w optymalny sposób korzystać z serwisu, włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.