Wycinka drzewa przy ul. Zaręby 4-6

Wycinka drzewa przy ul. Dymarek 16

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 maja 2022 r. (poniedziałek) zostanie wyłączone centralne ogrzewanie w budynkach Spóldzielni przy ul. Witosa oraz Wieniawskiego 4-64, w budynkach Wspólnot w Tychach przy ul. Witosa, Zaręby i Sikorskiego, a także w Lędzinach przy ul. Długosza. .

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy

Kampania Twój e-PIT

kliknij by wyświetlić

twoj_e_pit_2022_tt__4.jpg
twoj_e_pit_2022_tt__5.jpg
twoj_e_pit_2022_tt__6.jpg
eus_mix_ost2.jpg

Wycinka drzew przy ul. Hutniczej 50

UWAGA

W związku panującą pandemią koronawirusa, Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Weronika” mając na uwadze dobro mieszkańców i pracowników Spółdzielni prosi o ograniczenie wizyt w biurze Spółdzielni. Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować do Spółdzielni telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Ponadto przy schodach prowadzących do biura Spółdzielni, na ścianie budynku obok tablicy informacyjnej oraz przy wejściu od strony rampy zostały umieszczone skrzynki, do której należy wrzucać korespondencję kierowaną do SM WERONIKA.

Zachęcamy do kontaktu email na adres: biuro@smweronika.pl.

Stan rozliczeń ze Spółdzielnią oraz wysokość opłat można sprawdzać  na stronie www.smweronika.pl w zakładce „System sald” – opcja dostępna po zalogowaniu. Instrukcję założenia konta zawiera dołączony plik.

Witamy w serwisie internetowym

Przedstawiamy serwis internetowy Spółdzielni Mieszkaniowej "WERONIKA" w ulepszonej wersji. Przy jego projektowaniu uwzględniono nowe technologie i obowiązujące standardy bezpieczeństwa oraz dostosowano do obsługi urządzeń mobilnych. Serwis został poszerzony o Blog i Strefę Spółdzielcy dostepną po zalogowaniu.

Zmienią się zasady dostępu do treści autoryzowanych (m.in do systemu sald). Po uzyskaniu danych w Spółdzielni można będzie samodzielnie założyć konto i uzyskać wgląd w dokumenty publikowane do wiadomości członków oraz do stanu rozliczeń ze Spółdzielnią.

Zapraszamy do rejestracji i odwiedzania naszej strony.


Aby w optymalny sposób korzystać z serwisu, włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce

Na stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.